Pristatymas

Pirkdami Dropofsmell elektroninėje parduotuvėje už 35€ ir daugiau, galite būti tikri, jog Lietuvos teritorijoje* prekes pristatysime Jums NEMOKAMAI Jūsų pasirinktu pristatymo būdu.

Prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d nuo apmokėjimo. O siunta Jus pasieks per 1-2d.d po išsiuntimo priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Deja, negalime visais atvejais garantuoti, kad užsakytos prekės Jus pasieks per nurodytą terminą. Kartais dėl nenumatytų aplinkybių, pvz. padidėjusio siuntų kiekio šventiniu periodu ar vežėjo logistikos, siuntos pristatymas gali vėluoti, tačiau mes visada dedame pastangas, kad siuntinys jus pasiektų kuo greičiau. 

Kurjeris: Pasirinkus šį būdą, kurjeris pristatys Jūsų užsakytas prekes į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu. Kaina – 5,50 EUR, o užsisakant už daugiau nei 60 EUR – nemokamai!

Pickup paštomatai: Pasirinkus šį būdą, Jūsų užsakytas prekes pristatysime į Jūsų nurodytą paštomatą. Kaina – 2,49 EUR, o užsisakant už daugiau nei 35 EUR – nemokamai!

Atlikus užsakymą, nurodytu el. pašto adresu gausite laiškus apie Jūsų užsakymo būseną.

Gyvenate ne Lietuvoje arba neradote Jums tinkamo pristatymo būdo? Ne bėda – susisiekite su mumis el. paštu labas@dropofsmell.lt ir mes pasistengsime rasti Jums tinkamiausią būdą gauti prekes.

* Pasiūlymas galioja visoje Lietuvos teritorijoje, išskyrus Kuršių neriją.